ECS International ECS-2100AX-147.4
TH Crystal Oscillator 14.7456MHz 5V 50pF 4-Pin DIP
IHS
Datasheet1 페이지20년 전
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+39.96%
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2017-12-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
ECS InternationalECS-100AX-147.4
14.7456 MHz XO (Std) TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 14.745MHz Nom
ECS InternationalECS-100A-147.4
Oscillator XO 14.7456MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMXO45-2C-16M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 16MHz Nom, GREEN, DIP-14/4
CTS ComponentsMXO45HST-2C-16M0000
TH Crystal Oscillator 16MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
CTS ComponentsMXO45HS-2C-16M0000
설명
Oscillator XO 14.7456MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Thru-Hole Tube
ECS-2100X Series 14.7456Mhz 5V 100ppm Oscillator
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 14.74MHz Nom
XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL