Abracon EC1300HS-50.000M
HCMOS Output Clock Oscillator, 50MHz Nom
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Ecliptek
Datasheet7 페이지12년 전
Datasheet7 페이지15년 전
IHS
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2006-08-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2010-09-01
LTD Date2010-12-01
설명
50.000MHz ±100ppm over 0°C to +70°C