Eaton XLM-62R1137A-T
Sc Module, 62.1V, 130F, Pb, Temp | Eaton Electronics XLM-62R1137A-T
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Master Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2021-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
130F 62.1V 0%~20% 1500h@ 65¡ãC 6.7m¦¸ , 634.9mm*176.2mm*174.3mm
Supercapacitor With Very low equivalent series resistance
Electric Double Layer Capacitor, Electric Double Layer, 62.1V, 20% +Tol, 0% -Tol, 1.3e+08uF, Chassis Mount
EDLC - ELECTRIC DOUBLE LAYER CAPACITORS;
CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT