Eaton XEV1SQ-550-V
Electric Fuse, 550A, 1000VDC, Inline/holder, 1
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet13 페이지5년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-03-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FUSE 550A 1000V 1FU/115 AR EV