Eaton UP3B-100-R
Inductor Power Wirewound 11uH/10uH 20% 100KHz Ferrite 4.3A 26mOhm DCR T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet7 페이지10년 전
Datasheet7 페이지19년 전
IHS
Master Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.60%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Bobbin Core 10uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 5.3A T/R