Eaton UP2UC-220-R
Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.7A 0.085Ohm DCR T/R
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet4 페이지9년 전
Datasheet4 페이지14년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginPhilippines
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.1A 0.085Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.5A T/R