Eaton SR-5-3.15A-AP
Fuse Subminiature 3.15A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Datasheet3 페이지0년 전
Future Electronics
TME
Electro Sonic
Fuses Unlimited
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+55.60%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Littelfuse38314000000
TIME-LAG FUSE Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 320VAC, 50A (IR), Through Hole, TR5
Littelfuse36914000000
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 300VAC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Bel FuseRST4
Fuse Micro Slow Blow Acting 4A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 300VAC, 100A (IR), Through Hole, TR5
Schurter0001.2510
Spt 5X20, 4 A, 150 Vdc, 250 Vac, Time-Lag T, Non-Resettable Fuse Rohs Compliant: Yes
Schurter0034.6020
Fuse Subminiature Fast Acting 4A 250V Radial 8.5 X 8.5mm Thermoplastic Bag CCC/cULus
설명
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 250VAC, 35A (IR), Through Hole, ROHS COMPLIANT
SR-5 Series Time Delay 250 VAC 3.15 A Ø 8.5x7.6 mm Subminiature Radial Lead Fuse
FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL / Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 250V Radial 8.5 X 7.6mm Ammo CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
FUSE, PCB, 3.15A, 250VAC, TIME DELAY; Fuse Current: 3.15A; Voltage Rating VAC: 250VAC; Product Range: SR-5 Series; Voltage Rating V DC: -; Blow Characteristic: Time Delay; Fuse Case Style: Radial Leaded; Breaking Capacity Current AC: 35A; Breaking Capacity Current DC: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)