Eaton SD6030-100-R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz Ferrite 2.15A 65mOhm DCR T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지9년 전
Datasheet3 페이지18년 전
element14 APAC
Newark
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-09-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 2.6A 0.057Ohm DCR 3131 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 2A 0.065Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 8.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2727
Wurth Elektronik744062100
TINY POWER INDUCTOR, SMT, FIXED, 2.2UH, 3.4A, .017 OHM, 6823, WE-TPC SERIES
Wurth Elektronik7440700100
WE-TPC SMT Shielded Tiny Power Inductor
설명
General Purpose Inductor, 10Uh, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Smd, 2424
Inductor;Low Profile Shielded Inductor;10uH;1.3A;48 mOhms
Inductor, Shielded, 10Uh, 1.3A, Smd; Inductance:10Μh; Rms Current (Irms):2.15A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):1.3A; Product Range:Sd6030 Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.065Ohm Rohs Compliant: Yes |Eaton Coiltronics SD6030-100-R