Eaton SD25-3R3-R
Inductor Power Shielded Drum Core 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2.64A 38.4mOhm DCR 2020 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet9 페이지9년 전
Datasheet7 페이지19년 전
IHS
Future Electronics
Sager Electronics
3개월간의 트렌드:
+42.09%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.4A 6028 T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 3.3A 48mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.4A 0.028Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100kHz Ferrite 2.8A T/R
설명
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
FIXED IND 3.3UH 2.64A 38.4 MOHM / 3.3 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.64 A 38.4mOhm Nonstandard
SD Series 3.3 uH ±20 % Tolerance 2.64 A Shielded SMT Low Profile Power Inductor