Eaton SD12-4R7-R
Ind Power Shielded 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.46A 2020 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet9 페이지9년 전
Datasheet7 페이지19년 전
Datasheet0 페이지0년 전
IHS
element14 APAC
DigiKey
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+26.44%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 6Q-Factor Ferrite 1.5A 0.095Ohm DCR 1515 T/R