Eaton SD12-100-R
Inductor Power Shielded Drum Core 10.89uH/10uH 20% 100KHz Ferrite 0.938A 0.2844Ohm DCR 2020 T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지9년 전
Datasheet7 페이지18년 전
Datasheet7 페이지18년 전
DigiKey
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 237mOhm DCR 2020 Blister T/R