Eaton PTR060V0065-BK
PTC Resettable Fuse 0.65A(hold) 1.3A(trip) 60VDC 40A 0.88W 5.3s 0.31Ohm Radial 9.7 X 3mm Bag Automotive
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2011-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
BournsMF-R065
PTC Resettable Fuse 0.65A(hold) 1.3A(trip) 60V 40A 0.9W 5.3s 0.27Ohm Radial 9.7 X 3.1mm Bulk Automotive
PTC Resettable Fuse 0.65A(hold) 1.3A(trip) 72V 40A 0.9W 5.3s 0.27Ohm Radial 9.7 X 3.1mm Bulk Automotive
BournsMF-R065-2
PTC Resettable Fuse 0.65A(hold) 1.3A(trip) 60V 40A 0.9W 5.3s 0.27Ohm Radial 9.7 X 3.1mm T/R
Littelfuse60R065XPR
PTC Resettable Fuse 0.65A(hold) 1.3A(trip) 60VDC 40A 0.88W 5.3s 0.31Ohm Radial 9.4 X 3.1mm Ammo Automotive
Bel Fuse0ZRC0065FF1E
Radial Resettable Fuse, PPTC, 0ZRC, 90 VDC, 650 mA, 1.3 A, 5.3 s, Round
Bel Fuse0ZRC0065FF2E
PTC Resettable Fuse 0.65A(hold) 1.3A(trip) 90VDC 40A 0.88W 0.2s 0.31Ohm Radial 9.7 X 3.1mm T/R Automotive
설명
Radial Resettable Fuse, PPTC, PTR060V, 60 VDC, 650 mA, 1.3 A, 5.3 s, Round
PTC Resettable Fuse, 0.31ohm, Through Hole Mount
Pptc Radial 60V 0.65A Bk & Straight/Cooper Bussmann |Eaton Bussmann PTR060V0065-BK
PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL
5.3s 1.3A 310m¦¸ 60V 720m¦¸ 40A 650mA 9.7mm*3mm*14.5mm