Eaton PTR060V0030-BK
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 60VDC 40A 0.49W 3s 0.88Ohm Radial 7.4 X 3mm Bag Automotive
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
-3.61%
Introduction Date2011-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
BournsMF-R030
PTC Resettable Fuse 0.3A (hold) 0.6A (trip) 60 Volt 40A 0.5 Watt 3s 0.76 Ohm Radial 7.4 X 3.1mm Bulk
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 72V 40A 0.5W 3s 0.76Ohm Radial 7.4 X 3.1mm Bulk Automotive
BournsMF-R030-2
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 60V 40A 0.5W 3s 0.76Ohm Radial 7.4 X 3.1mm T/R Automotive
Littelfuse60R030XPR
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 60VDC 40A 0.49W 3s 0.88Ohm Radial 7.4 X 3.1mm Ammo Automotive
Bel Fuse0ZRC0030FF1E
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 90VDC 40A 0.49W 3s 0.88Ohm Radial 7.4 X 3.1mm Bulk Automotive
TE ConnectivityRXEF030-2
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 72V 40A 0.49(Nom)W 3s 0.88Ohm Radial 7.4 X 3mm T/R
설명
Radial Resettable Fuse, PPTC, PTR060V, 60 VDC, 300 mA, 600 mA, 3 s, Round
PTC Resettable Fuse, 0.88ohm, Through Hole Mount
PTC Resettable Fuse 40A 60VDC Poly Bag