Eaton PTR016V0090-BK
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 16VDC 40A 0.6W 1.2s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3.1 X 12.2mm Bag
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지14년 전
TME
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Littelfuse16R090BPR
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 16VDC 40A 0.6W 1.2s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Ammo
Littelfuse16R090BU
PTC RESETTABLE FUSE PTC Resettable Fuse, Through Hole Mount
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 30V 40A 0.6W 5.9s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Bulk Automotive
BournsMF-R090-2
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 60V 40A 1W 7.2s 0.14Ohm Radial 11.7 X 3.1mm T/R Automotive
RESET,60V,40A,0.9A IHOLD,1.8A ITRIP,RADIAL,BULK,HAZMAT<AZ
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 30VDC 40A 0.6W 5.9s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Bag Automotive
설명
Radial Resettable Fuse, PPTC, PTR016V, 16 VDC, 900 mA, 1.8 A, 1.2 s, Rectangular
PTC Resettable Fuse, 0.07ohm, Through Hole Mount
PTC Resettable Fuse 40A 16VDC Poly Bag