Eaton HCMA1104-1R0-R
General Purpose Inductor, 1Uh, 20%, 1 Element, Powdered Iron-Core, Smd, 4439
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+166%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 20A 0.0035Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 4339
Wurth Elektronik7443310100
Power Inductor, 1Uh, Shielded, 21A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 7443310100
Wurth Elektronik7443552100
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 1UH 16A 3.3 MOHM SMD
POWER-CHOKE WE-HCC 1090 (Ferrite) | FIXED IND 1UH 20A 1.35 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 20A 2.9mOhm DCR 5150 Automotive T/R
설명
Power Inductors-SMD 1.0UH 28.0A IND HC MOLDED
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH/0.56uH 20% 100KHz Powdered Iron 18A 0.0033Ohm DCR 4040 Automotive AEC-Q200 T/R
FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
INDUCTOR, 1UH, 18A, 20%, AEC-Q200
100KHz 28A 18A 1¦ÌH 3.3m¦¸ ¡À20% 4040 , 11.1mm*10mm*4mm
HCMA1104 Nonstandard 0.437Lx0.394W 11.10mmx10.00mm 1muH
INDUCTOR, 1UH, 18A, 20%, AEC-Q200; Inductance: 1µH; RMS Current (Irms): 18A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 28A; Product Range: HCMA1104 Series; Power Inductor Case: 11.1mm x 10mm x 4mm; DC Resista