Eaton HCM1A0503V2-4R7-R
Inductor, Aec-Q200, 4.7Uh, Shld, 4.1A Rohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann HCM1A0503V2-4R7-R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet12 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+206%
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Alloy Powder-Core, SMD, 2120
INDUCTOR, AEC-Q200, 4.7UH, SHLD, 4.1A; Available until stocks are exhausted
Fixed Inductors IND MP 4.7uH 6.0A molded 2 PADS SMT