Eaton FWP-25A14FI
Eaton Bussmann High Speed Round body 25A 690V 14X51 INDICATED 14.3 X 50. - FWP-25A14FI
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet46 페이지8년 전
Datasheet2 페이지17년 전
Datasheet2 페이지19년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
ARCEL Power Electronics
Sager Electronics
Fuses Unlimited
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
EatonKTK-30
Fuse Midget Fast Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
Fuse Class CC Fast Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.32 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
EatonHEB-AA
Cartridge In Line Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 13/32" x 1-1/2"", 10mm x 38mm, Crimp"
Schurter8040.0001
Fuse Holder, Cartridge Fuse Clip, 1, 32 A, 600 VAC, 600 VDC, 6.3mm x 32mm, Through Hole
LittelfuseKLKD030.T
Electric Fuse, Fast Blow, 30A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
LittelfuseSPL0001PCBT
SPL0001PCBT - Littelfuse SPL0001PCBT COVER PULLER PCB MIDGET/CC 30A 1 POLE
설명
Electric Fuse, 25A, 700VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Class CC 25A 700V Holder Cartridge 22 X 58mm
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT W/INDICATOR 800VAC 25A
FUSE CARTRIDGE 25A 700VAC/800VDC
BUSSMANN FUSE 25A 700V 14X51 IND
800V 700V 46.5A2S(Min) Cartridge 25A , 50.8mm