Eaton FWJ-1800A
Semiconductor Fuse, FWJ Series, 1800A, Fast-Acting, 1000V AC, Bolt-On
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet46 페이지8년 전
Datasheet2 페이지17년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Semiconductor Fuse, FWJ Series, 2000A, Fast-Acting, 1000V AC, Bolt-On
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Flat Stud Mount
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Lug Stud Mount Carton
설명
Electric Fuse, 1800A, 1000VAC, 100000A (IR), Inline/holder
Eaton Bussmann High Speed Round body 1800A 1000V AC SEMI-COND - FWJ-1800A
FUSE CARTRIDGE BLADE FAST BLOW STUD MOUNT 1 KVAC/DC 1.8 KA
Fuse 1800A 1000V 2-Pin Tap Bolt
BUSSMANN FUSE 1800A 1000VAC/700VDC