Eaton EFX2S30K474C022LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Cap Efx2S 305Vac 0.47Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2S30K474C022LH
EFX2S Series 305 v 0.47 uf 10% LS=22.5mm 26x16.5x7mm RDL X2 Suppression Cap
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD