Eaton EFDKS90K305D042LH
Film Capacitor, Polypropylene, 900V, 10% +Tol, 10% -Tol, 3uF, Through Hole Mount
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Cap Efdks 900Vdc 3Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS90K305D042LH
FDKS Series 900 v 3 uf 10% LS=27.5mm 32x22x13mm DC-Link Metallized Polypropylene
CAP FILM 3UF 10% 900VDC RAD