Eaton EFDKS1BK205D062LH
Film Capacitor, Polypropylene, 1100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet23 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Cap Efdks 1100Vdc 2Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS1BK205D062LH
CAP FILM 2UF 10% 1100VDC RAD
2¦ÌF ¡À10% 27.5mm 1.1KV 32mm*13mm*25.3mm