Eaton EFDKS1AK406F034DH
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 40uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet23 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Cap Efdks 1000Vdc 40Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS1AK406F034DH
CAP FILM 40UF 10% 1000VDC RAD
40¦ÌF ¡À10% 52.5mm 1KV 57.5mm*35mm*51mm