Eaton EFDKA55K406E164DH
Cap Efdka 550Vdc 40Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA55K406E164DH
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
CAP FILM 40UF 10% 550VDC RAD
40¦ÌF ¡À10% 37.5mm 550V 6m¦¸ 42mm*30mm*46mm