Eaton EFACA35J106E164DH
Film Capacitor, Polypropylene, 5% +Tol, 5% -Tol, 10uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+134%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAPACITOR, EFACA, 350V AC, 10 UF, J 4-LEAD
CAP EFACA 350VAC 10UF J 4LEADS