Eaton ECMT1V2023S-200-R
Inductor Common Mode Choke 20mH 1A 0.55Ohm 4-Pin Tray
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet8 페이지4년 전
3개월간의 트렌드:
+46.26%
공급망
Introduction Date2021-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
IND, 20.0mH, THT, Standard Common Mode Choke
ECMT1V2023S-200-R, EATON ELECTRONICS
Single Phase EMI Filter, 250V
CMC 20MH 1A 2LN TH