Eaton ECMT1V1717S-1R0-R
Inductor Common Mode Choke 1mH 1A 0.1Ohm 4-Pin Tray
IHS
Datasheet11 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+25.15%
공급망
Introduction Date2021-10-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
IND, 1.0mH, THT, Standard Common Mode Choke
ECMT1V1717S-1R0-R, EATON ELECTRONICS
Single Phase EMI Filter, 250V
250V 1A 2 1mH@ 1kHz 100m
CMC 1MH 1A 2LN TH