Eaton DRQ125-330-R
Inductor Power Shielded Wirewound 33.74uH/135uH 20% 100KHz Ferrite 3.28A/1.64A 50.5mOhm/203mOhm DCR T/R
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet10 페이지9년 전
Datasheet7 페이지18년 전
IHS
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-28.75%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A 0.057Ohm DCR T/R