Eaton DRA74-330-R
WireWound SMD Inductor w/ Ferrite Core; 33 uH +/-20% WireWound 1.61A Idc
데이터시트 및 문서
IHS
Farnell
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-21.03%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.7A 0.145Ohm DCR T/R