Eaton DRA74-220-R
WireWound SMD Inductor w/ Ferrite Core, 22 uH +/-20% WireWound 1.96A Idc
데이터시트 및 문서
IHS
Farnell
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-33.60%
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.125Ohm DCR 2020 T/R