Eaton DR124-220-R
Inductor Power Shielded Drum Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 3.2A 64.8mOhm DCR T/R
데이터시트 및 문서
Datasheet3 페이지18년 전
Electro Sonic
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+145%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 3.4A 0.053Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH/88uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A/1.84A 0.0451Ohm/0.172Ohm DCR Automotive T/R