Eaton DR124-150-R
Inductor Power Shielded Drum Core 15uH 20% 100KHz Ferrite 3.6A 44.8mOhm DCR T/R
데이터시트 및 문서
Datasheet3 페이지18년 전
Electro Sonic
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.67%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0423Ohm DCR 3939 T/R