Eaton / Cutler Hammer XTSC016BBA
Eaton XT IEC FVNR Manual Motor Controller, 40A, 55 mm Frame size, 48 Vdc coil, 110V 50 Hz, 120V 60 Hz
데이터시트
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet10 페이지17년 전
설명
Starter MMC/Starter Combination; Non-Reversing; 16A; 10.0-16.0 FLA
DOL STARTER,3 POLE, IEC,10-16A FLA,110VAC@50HZ, 120VAC@60HZ COIL,1 NO, 1 NC AUX