Eaton / Cutler Hammer XTSC012BBA
Dol Starter, 3 Pole, Iec, 8-12A Fla, 110VAC@50HZ, 120VAC@60HZ Coil, 1 No, 1 Nc Aux
Newark
Datasheet312 페이지17년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Eaton XT IEC FVNR Manual Motor Controller, 32A, 55 mm Frame size, 42V 50 Hz, 48V 60 Hz coil,110V 50 Hz, 120V 60 Hz
Eaton Corporation Mmcfvnr 8-12A B-Mmp B-Cont 1No 110/50 12
Motor Starter; Power Rating:11kW; No. of Phases:Three; Mounting Type:DIN Rail; Contact Rating:12 A; Control Voltage Max:120V; Frequency:50Hz; Supply Voltage:110V ;RoHS Compliant: Yes