Eaton / Cutler Hammer XTSC010BBA
Dol Starter, 3 Pole, Iec, 6.3-10A Fla, 110VAC@50HZ, 120VAC@60HZ Coil, 1 No, 1 Nc Aux
데이터시트
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet312 페이지17년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
설명
Eaton XT IEC FVNR Manual Motor Controller, 0.16A, 45 mm Frame size, 380V 60 Hz coil,110V 50 Hz, 120V 60 Hz
Eaton Corporation Mmcfvnr 63-10A B-Mmp B-Cont 1No 110/50
; Power Rating:7.5kW; No. of Phases:Three; Mounting Type:DIN Rail; Contact Rating:10A; Control Voltage Max:120V; Frequency:50Hz; Supply Voltage:110V ;RoHS Compliant: Yes