Eaton / Cutler Hammer XTOE100GCSS
Overload Relay, 1NC/1NO, 20 A Min current, 100 A Max current
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 페이지4년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+846%
설명
Eaton C440 electronic overload relay, XT Electronic Overload Relay - IEC, 20-100A, Selectable 10A, Class 10 ,20, 30, 105mm frame
ELECTRONIC OVERLOAD RELAY, 100A, 20A, CONTACTOR FRAME G; Overload Current Min:20A; Overload Current Max:100A; Coil Voltage DC Max:-; Product Range:- RoHS Compliant: Yes