Eaton / Cutler Hammer XTOB035GC1
Overload Relay, 25-35A, F-G Frame, Thermal Overload, Class 10
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet257 페이지9년 전
Datasheet312 페이지17년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.00%
설명
XT IEC Bimetallic Overload Relay, 25-35A overload range, 90 mm Frame size, 1NO-1NC contact configuration, Direct mounting, used with 80-170A contactor
Overload Relay; Overload Adjustment Current Min:25A; Overload Adjustment Current Max:35A; Mounting Type:Direct; For Use With:Eaton Cutler-Hammer Frame F-G XT Series 115-150A Contactors; Contacts:DPST-NO/DPST-NC ;RoHS Compliant: Yes