Eaton / Cutler Hammer XTFC032BCTD
UL 508 Type F - XT IEC FVNR Combination Motor Controller, 32A, 45 mm Frame size, 24 Vdc coil
데이터시트
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 페이지10년 전
설명