Eaton / Cutler Hammer WMZS2C50
Circuit Breaker, UL1077 Mcb 50A C Curve 2 Pole
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet16 페이지14년 전
element14
설명
CIRCUIT BREAKER, THERMAL MAG, 2P, 50A; Voltage Rating VDC:125V; Voltage Rating VAC:277V; Current Rating:50A; No. of Poles:2; Circuit Breaker Mounting:DIN Rail; Actuator Style:Toggle; Series:WMZS; Tripping Characteristic:C