Diodes Inc. ZXT13P20DE6TA
Bipolar (BJT) Single Transistor, PNP, 20 V, 3.5 A, 1.7 W, SOT-26, Surface Mount
IHS
Datasheet7 페이지10년 전
Future Electronics
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.27%