Diodes Inc. ZXT10P20DE6QTA
Power Bipolar Transistor, 2.5A I(C), 20V V(BR)CEO, 1-Element, PNP, Silicon, Plastic/Epoxy, 6 Pin
IHS
Datasheet7 페이지2년 전
Diodes Inc SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Trans GP BJT PNP 20V 2.5A 1700mW Automotive 6-Pin SOT-26 T/R
350mV@ 150mA,2.5A PNP 8.8W -7V 100nA -20V 20V 2.5A SOT-26-6