Diodes Inc. SMAJ28A-13-F
Tvs Diode, Unidir, 28V, 400W, Do-214Ac Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMAJ28A-13-F
IHS
Datasheet6 페이지4년 전
Diodes Inc SCT
iiiC
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+74.47%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
BournsSMAJ28A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 31.1V 5muA 400W -55C~150C TJ
BournsSMAJ26A
TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 26V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-220AA
LittelfuseP4KE33A
Transient Suppressor Diode, single, unidirectional,28.2V V(Rwm),do-41 |Littelfuse P4KE33A
LittelfuseP4SMA33
P4SMA Series - 400W Surface Mount Transient Voltage (TVS) Diode, 28.2V, DO-214AC, RoHS
LittelfuseP4SMA33A
설명
SMAJ Series 400 W 28 VBR Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AC
ESD Suppressor / TVS Diodes VRWM=28V VBR(min)=31.1V VC=45.4V@IPP=8.8A SMA