Diodes Inc. DZ23C3V9-7-F
DZ23C3V9 Series 3.9 V 300 mW Dual Zener Diode Surface Mount - SOT-23
IHS
Datasheet7 페이지4년 전
Diodes Inc SCT
DigiKey
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-38.68%