Diodes Inc. DZ23C10-7-F
In a Pack of 200, Diodes Inc Dual, 10V Zener Diode, Common Cathode 6% 300 mW SMT 3-Pin SOT-23
IHS
Datasheet7 페이지4년 전
Diodes Inc SCT
DigiKey
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-41.83%