Diodes Inc. DDZX14-13
Diode Zener Single 14V 3% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet8 페이지8년 전
Diodes Inc SCT
Arrow Electronics
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.DDZX15-13
Diode Zener Single 15.2V 2.535% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Diodes Inc.DDZX16-13
Diode Zener Single 16.1V 3% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Diodes Inc.DDZX18C-13
Diode Zener Single 17.875V 3% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Tape & Reel (TR) ±5% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 100nA @ 10V 225mW 14V
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3 / Zener Diode 18 V 300 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
BZX84 Series 15 V 0.05 uA 300 mW Small Signal Zener Diode - SOT-23-3
설명
Zener Diode, 14V V(Z), 2.5%, 0.3W, Silicon, Unidirectional
SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE, 2.503%, 0.05µA
Diodes Inc SCT
Zener Diodes 300mW Power DIS 0.9V If = 10mA
3% 50nA 14V 16¦¸ 300mW SOT-23-3