Diodes Inc. DDZ3V6BSF-7
Zener Diode, 3.6V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ3V6BSF-7
IHS
Datasheet6 페이지9년 전
Diodes Inc SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-71.47%