Diodes Inc. D12V0M1U2S9-7
Tvs Diode, Unidir, 12V, 100W, Sod-923 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. D12V0M1U2S9-7
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet5 페이지11년 전
Diodes Inc SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+60.06%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2014-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LittelfuseSPHV15-01KTG
TVS DIODE 15VWM 28VC SOD882 / 28V Clamp 5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-882
LittelfuseSPHV15-01ETG
Tvs Diode, Unidir, 28V, Sod-882 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SPHV15-01ETG
onsemiSL15T1
Trans Voltage Suppressor Diode, 300W, 15V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, TO-236
Diodes Inc.SD12-7
ESD Suppressor / TVS Diodes VRWM=12V VBR(min)=13.3V VC=25V@IPP=15A SOD323
LittelfuseSPHV12-01KTG
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, MO-236
BournsSMAJ12A
TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 12 V, 22 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
설명
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 12V 25Vc 2-Pin SOD-923 T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 100W, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
4A@8/20us 100W 25V 13V 12V SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
ESD Suppressors / TVS Diodes 12V Uni TVS 13Vbr 4A 20pF ESD
TVS DIODE 12V 25V SOD923 / 12V UNIDIRECTIONAL TVS DIODE
7V UNIDIRECTIONAL TVS DIODE, 20 pF, RoHS
Diodes Inc SCT
DiodesZetex TVS, 25V, , SOD-923, 13V