Diodes Inc. BZT585B6V2T-7
Zener Diode, 6.2V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B6V2T-7
Diodes Inc SCT
Technical Drawing1 페이지10년 전
HQonline
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.32%