Diodes Inc. BZT585B4V3T-7
Zener Diode, 4.3V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B4V3T-7
HQonline
Datasheet4 페이지12년 전
3개월간의 트렌드:
-38.54%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.BZT585B3V9T-7
Zener Diode, 3.9V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B3V9T-7
Diodes Inc.BZT585B3V6T-7
Zener Diode, 3.6V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B3V6T-7
Diodes Inc.BZT585B3V3T-7
DIODE ZENER 3.3V 350MW SOD523 / Zener Diode 3.3 V 350 mW ±2% Surface Mount SOD-523
설명
Zener Diode Single 4.3V 2% 90Ohm 350mW 2-Pin SOD-523 T/R
Zener Diode, 4.3V V(Z), 2%, 0.35W, Silicon, Unidirectional
SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE, 2%, 3µA
Diodes Inc SCT
4.3V 0.02 350mW Zener Diode SOD-523
RS APAC
Zener Diodes 350mW 4.3V Zener AEC-Q101 Qualified
Independent Type 4.3V SOD-523 Zener Diodes ROHS
DiodesZetex , 4.3V, , 350 mW, SOD-523