Diodes Inc. AP1117E33L-U
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube
Obsolete
견적 요청 제출
견적 요청(RFQ)
이 요청은 지정된 공급업체로 전송됩니다.
(*은(는) 필수 필드를 나타냅니다.)
견적 요청
공급업체 *
연락처 정보
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지16년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-09-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2015-07-27
LTD Date2015-10-25
설명
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 1.4V Dropout, BIPolar, PSSO3