Diodes Inc. 74LV132AS14-13
NAND Schmitt Trigger, Quad, 2 Input, 14 Pins, SOIC, 74LV132A
3개월간의 트렌드:
-14.34%
관련 부품
Diodes Inc.74LV00AS14-13
Quad 2-Input NAND Gate SOIC14 | Diodes Inc 74LV00AS14-13
Texas InstrumentsSN74LV132ADG4
Quadruple Positive-Nand Gates With Schmitt-Trigger Inputs 14-SOIC -40 to 125
Texas InstrumentsSN74LV00ADG4
Quadruple 2-Input Positive-NAND Gates 14-SOIC -40 to 125
Texas InstrumentsSN74LV132AD
4-ch, 4-input, 2-V to 5.5-V NAND gates with Schmitt-Trigger inputs 14-SOIC -40 to 125
Diodes Inc.74AHC00S14-13
74AHC Series 5.5 V Surface Mount Quadruple 2-Input NAND Gate - SOIC-14
NAND Gate 4-Element 2-IN CMOS 14-Pin SOIC N T/R
설명
NAND e3 74LV Tape & Reel (TR) logic gate circuit 9.7ns @ 5V 50pF 1.48mm 12mA 12mA 5.5V
Logic Gates QUAD 2-INPT NAND Schmitt Trigger 5.5V